ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР» ПРОФЕСОРУ НОРБЕРТУ Г. ПІКУЛІ

22 січня 2024 року в Сенатській залі Краківського університету комісії національної освіти відбулося нагородження професора Норберта Г. Пікули званням «Почесний доктор» Київського національного університету технологій та дизайну (Україна).

Під час урочистого вручення академічної відзнаки були присутніми Ректор Київського національного університету технологій та дизайну, професор Іван Михайлович Грищенко та Ректор Краківського університету комісії національної освіти професор, доктор габілітований Петр Борек, проректор з питань освіти та розвитку, доктор габілітований, професор Краківського університету комісії національної освіти Роберт Ставарц, декан факультету суспільних наук професор, доктор габілітований Роман Кохновський, декан факультету мистецтв, доктор габілітований, професор Краківського університету комісії національної освіти Лукаш Мурзин, Голова дисциплінарної ради наук управління та якістю, доктор габілітований, професор Краківського університету комісії національної освіти Йозеф Млинський, директор Інституту права, економіки та управління професор, доктор габілітований Анджей Козера, представники Студентського самоврядування, працівники Інституту управління та соціальних питань.

Декан факультету суспільних наук професор Роман Кохновський коротко представив наукову біографію лауреата. Ректор університету з Києва підкреслив заслуги професора Норберта Г. Пікули та вручив диплом. Кульмінацією церемонії стало підписання п’ятирічної угоди про співпрацю між Краківським університетом комісії національної освіти та Київським національним університетом технологій та дизайну.