Інформаційне повідомлення про прилюдний захист докторської дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.05

29 лютого 2024 року об 10-00 годині у конференц-залі КНУТД (1 корпус, 1-й поверх, к.1-0130) відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук

Шацької Зорини Ярославівни

на тему «Інтеграційний розвиток підприємництва агропромислового сектору національної економіки» за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Маргасова Вікторія Геннадіївна, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Національного університету «Чернігівська політехніка» МОН України (м. Чернігів)

Сохань Інна Віталіївна, доктор економічних наук, професор, професор  кафедри менеджменту ім. проф. Л.І. Михайлової Сумського національного аграрного університету МОН України (м. Суми)

Гавкалова Наталя Леонідівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця МОН України (м. Харків)

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05

к.е.н., доцент                                                                                   Гончаренко І. М.