ЛЕКЦІЯ АМЕРИКАНСЬКОГО АДВОКАТА АЛЕКСА АХІЕЗЕРА ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

25 січня 2024 року з метою підвищення якості освітнього процесу за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на платформі Ukraine Global Faculty відбулася онлайн-лекція для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти зі спеціальності «Право» адвоката, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу найкращих адвокатів Америки (патентне право), PhD, Александра Ахіезера на тему: «Міжнародна патентна система: процес патентування та вимоги».

Під час лекції Алекс Ахіезер зосередив увагу на нових технологіях, які потребують мультидисциплінарного підходу, особливостях патентного захисту та ліцензування, управління життєвим циклом патентів, розвитку портфоліо інтелектуальної власності та стратегії. Лектор охарактеризував специфіку розробки портфельних ліцензійних угод та складання договору про патентну кооперацію (PCT) і його процедури для міжнародних патентних заявок.

Загалом лекція Алекса Ахіезера надала здобувачам вищої освіти нові знання про фундаментальні вимоги до патентних заявок у США та в усьому світі.

За результатами онлайн-лекції Алекса Ахіезера здобувачі вищої освіти кафедри приватного та публічного права отримали сертифікати.

Щиро вдячні Алексу Ахіезеру за цікаву, змістовну та корисну лекцію!