КНУТД ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ПРОЄКТУ НАЗК «ПРОЗОРІ УНІВЕРСИТЕТИ»

Київський національний університет технологій та дизайну долучається до проєкту Національного агентства з питань запобігання корупції «Прозорі університети», що спрямований на розбудову прозорого та доброчесного середовища в закладах вищої освіти через формування нульової толерантності до корупції.

В рамках співпраці 22 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч за участю представника Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції Ганни Ткаченко, директора Навчально-методичного центру управління підготовкою фахівців КНУТД Олени Григоревської, директора Інституту права та сучасних технологій КНУТД Тетяни Власюк, завідувача кафедри приватного та публічного права КНУТД Юрія Оніщика, професора кафедри приватного та публічного права КНУТД Ігоря Діордіци.

Під час зустрічі було обговорено умови участі Київського національного університету технологій та дизайну в проєкті Національного агентства з питань запобігання корупції «Прозорі університети» шляхом введення до загальноуніверситетського каталогу дисциплін вільного вибору здобувача вищої освіти на 2024-2025 навчальний рік та пілотного викладання курсу «Антикорупція та доброчесність».

Навчальна дисципліна «Антикорупція та доброчесність» буде викладатися в Київському національному університеті технологій та дизайну з 2024-2025 навчального року кафедрою приватного та публічного права та спрямована на розв’язування практичних проблем у сфері антикорупції та доброчесності, а також засвоєння студентами компетентностей, які допоможуть уникати корупції в повсякденному житті та діяти доброчесно в складних, неоднозначних життєвих ситуаціях.

Вивчення навчальної дисципліни «Антикорупція та доброчесність» сприятиме підвищенню якості освіти, рівня доброчесності і культивуватиме нульову толерантність до корупції.

Довідково. «Прозорі університети» - це просвітницький проєкт Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції, спрямований на розбудову прозорого й доброчесного середовища в закладах вищої освіти України через: формування нульової толерантності до корупції та створення доброчесного середовища в закладах вищої освіти; забезпечення всіх учасників освітнього процесу (викладачів, студентів, представників адміністрації) необхідними інструментами доброчесної освіти та взаємодії; сприяння комунікації та взаємодії між різними групами в академічному середовищі, об’єднання активних учасників освітнього процесу у спільноту для просування ідей доброчесності.