«ДЯКУЮ КНУТД, ЩО Я – ІНЖЕНЕР»

Випускник кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки інституту інженерії та інформаційних технологій, Олександр, ще від початку повномасштабного вторгнення, боронить Україну у складі протитанкового відділення вогневої підтримки 106-го батальйону ЗСУ.

Олександр звернувся до спільноти КНУТД з проханням долучитись до збору коштів на придбання 10-дюймових FPV-дронів для свого підрозділу. Перший збір спільними зусиллями студентів, співробітників і випускників КНУТД було закрито за кілька днів. За що Олександр оригінально подякував на сторінці у соціальній мережі.

«Дякую КНУТД, що я інженер» підписав свої фото Олександр.

Пташки з першого збору вже нищать ворога на Авдіївському напрямку, а новий збір на наземну станцію зв’язку для FPV-дронів триває. Долучитись до нього можна за покликанням на сторінці Інституту інженерії та інформаційних технологій у Facebook

Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

08.03.2024