ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ НАУКОВЦІВ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ БІЛАТЕРАЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ, ВІДІБРАНИХ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ НА 2024-2025 рр.

Вітаємо колектив науковців Київського національного університету технологій та дизайну з перемогою у конкурсі білатеральних українсько-німецьких науково-дослідних проєктів, відібраних для фінансування у 2024-2025 рр.

Наукове дослідження на тему: «Цифровізація розроблення новітніх реабілітаційних виробів для людей з особливими потребами (після ампутації кінцівки) / Digitalization of the advanced rehabilitation products development for people with special needs (after limb amputation)» виконуватимуть науковці КНУТД спільно з науковцями Дрезденського технічного університету.

Вітаємо наш колектив з перемогою та бажаємо успішної реалізації проекту!!!

Деталі за посиланням