УЧАСТЬ НАУКОВЦІВ ІНСТИТУТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МІЖНАРОДНІЙ ЗУСТРІЧІ З ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНОСТІ

13 березня 2023 року в Кооперативному державному університеті дуальної освіти Баден-Вюртемберга (DHBW, Штутгарт, Німеччина) відбулася зустріч керівництва університету з делегацією мерів міст України. DHBW партнер Київського національного університету технологій та дизайну в освітніх та наукових проєктах. На запрошення німецької сторони до зустрічі в онлайн-форматі від КНУТД долучилися Ігор Панасюк, директор Інституту інженерії та інформаційних технологій професор, Дмитро Стаценко, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки, Ірина Шведчикова, професор кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки. Однією з тем зустрічі було обговорення питань розвитку електромобільності в Україні. На зустрічі були присутні представники українських компаній LUAZ та EMGo, які працюють в галузі електромобільних технологій. Професор DHBW Вольф Бургер під час презентації доповіді з електромобільності акцентував увагу на співпраці з науковцями КНУТД. Він зазначив, що наукові дослідження здійснюються в сфері гібридних енергетичних систем з відновлюваними джерелами енергії для зарядних станцій. За підсумками зустрічі було окреслено напрями співробітництва науковців КНУТД з представниками бізнесу в підготовці спільних стартап-проєктів.