КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ БАКАЛАВРА НА КАФЕДРІ МИСТЕЦТВА ТА ДИЗАЙНУ КОСТЮМА

7 березня 2024 року на кафедрі мистецтва та дизайну костюма в онлайн-режимі відбулася консультація зі здобувачами освітньо-професійної програми «Дизайн одягу» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Викладачі кафедри, керівники кваліфікаційних робіт професори Наталія Чупріна, Калина Пашкевич, Олена Колосніченко, Тетяна Кротова, доценти Олена Герасименко, Галина Кокоріна, Ірина Чуботіна, Ірина Давиденко та здобувачі освіти, які наразі завершують цикл практичної підготовки, обговорили питання та тематику кваліфікаційних робіт бакалавра, актуальність обраної теми в сучасних умовах розвитку сфери дизайну одягу.

Так, гарант освітньої програми, професор Калина Пашкевич наголосила на впровадженні сучасних методів проєктування колекцій одягу як комплексних дизайн-проєктів. Завідувачка кафедри Наталія Чупріна, професор, звернула увагу здобувачів на значення результатів переддипломної практики в розробленні кваліфікаційної роботи. Проф. Олена Колосніченко поінформувала здобувачів щодо необхідних заходів апробації результатів проєктування, а проф. Тетяна Кротова звернула увагу здобувачів на дотримання кодексу академічної доброчесності в оформленні кваліфікаційної роботи.

В ході активної бесіди здобувачі зацікавлено реагували на роз’яснення питань щодо структури, змісту, графічної частини розроблення кваліфікаційної роботи, а також реалізації колекції одягу в матеріалі та її презентації академічній та творчій спільноті.