ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 075 «МАРКЕТИНГ» ЗДОБУЛИ 1 МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ «ВІДЕОРЕКЛАМА» НА ХVIII УКРАЇНСЬКОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ РЕКЛАМИ

1 березня 2024 року в Навчально-науковому інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися завершальні події Українського студентського фестивалю реклами. Організаторами заходу, уже традиційно, виступили Спілка рекламістів України та КНУ імені Тараса Шевченка. Генеральним партнером фестивалю цього року стала компанія Robota.ua.

У заході взяли участь студенти 40 українських вишів, з більшості областей України, зокрема Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова, Чернівців, Рівного, Тернополя, Чернігова, Черкас, Полтави, Сум, Маріуполя та багатьох інших міст України.

Цього року Українському студентському фестивалю реклами виповнюється 20 років. Упродовж існування заходу здобувачі вищої освіти Київського національного університету технологій та дизайну беруть активну участь та здобувають призові місця у багатьох номінаціях.

Нині УСФР є найбільшим загальноукраїнським форумом студентської реклами. За період проведення Фестивалю в ньому взяли участь понад 14,9 тис. студентів, які надіслали на фестивальний творчий конкурс понад 16,2 тис. робіт. Загальна кількість відвідувачів фестивальних заходів перевищила 34,5 тис. осіб.

Після офіційного перегляду експозиції робіт Фестивалю розпочалася Програма майстер-класів. Цю частину відкрила досвідчена експертка комунікаційної діяльності Ірина Федоришина, практик із 27-річним досвідом, нині – доцент КНУ імені Тараса Шевченка. Відтак відбувся майстер-клас із проблем брендингу, який провів Євген Ромат. Завершальним акордом програми став неймовірний виступ Андрія Різоля, директора комунікаційної компанії «Вавілон», Голови правління Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!». Темою майстер-класу став його широкомасштабний проєкт «Національний Тур «Кіно заради Перемоги!».

А центральною подією фестивалю стала панельна дискусія «Як працевлаштуватись на роботу». У якості експертів у ній взяли участь співробітники компанії Robota.ua: Юлія Далібук, Аліна Вахрамеєва, Денис Пісарєв та Альона Бєлугіна. Дискусія була організована на основі запитань, що були отримані від студентів.

Наприкінці заходу відбулася урочиста церемонія нагородження переможців. Здобувачі освіти Київського національного університету технологій та дизайну вибороли перші місця у кількох номінаціях, а саме:

1 місце посіла робота «Сприяємо мирному завтра разом», авторства Анни Пірієнко (гр. БМР-23) та Анни Куницької (гр. БМРД-23) у «Партнериській номінації (робочі спеціальності – двигун економіки!».

Також 1 місце посіла робота Дмитра Шилова, Олексія Бережецького, Віталія Сіренко (гр. мгКМ-23) у номінації «Відеореклама».

Вітаємо наших талановитих переможців та бажаємо успіхів у навчанні!