ЗБОРИ КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ

20 березня 2024 року відбулися збори кураторів академічних груп факультету дизайну. Організаторами заходу виступили Калина Пашкевич, декан факультету дизайну, доктор технічних наук, професор і Олександр Васильєв, заступник декана з виховної роботи, асистент кафедри графічного дизайну.

У заході взяли участь завідувачі кафедр факультету дизайну і куратори академічних груп освітніх програм «Дизайн одягу», «Дизайн середовища», «Графічний дизайн», «Мультимедійний дизайн» першого (бакалаврського) освітнього рівня.

Учасники зборів розглянули чимало актуальних питань, зокрема: піклування про ментальне здоров’я студентів у складний для кожного українця воєнний час; важливості регулярного відвідування кураторами гуртожитків з метою контролю умов проживання здобувачів освіти; здійснення індивідуальної роботи зі студентами; проведення виховних бесід щодо дисципліни та успішності навчання здобувачів освіти тощо. Куратори обговорили план виховної роботи на другий семестр 2023–2024 н. р., необхідність тісної комунікації зі старостами груп та членами студентського самоврядування. Збори пройшли в дружній та теплій атмосфері.