1 – 7 КВІТНЯ 2024 РОКУ ТИЖДЕНЬ ДИЗАЙНУ В КНУТД

Факультет дизайну КНУТД долучився до наймасштабнішої креативної події року — Тижня українського дизайну та інновацій (Ukrainian design and innovation week, UDIW), який відбудеться з 1 по 7 квітня 2024 року в Києві. Захід відбувається вдруге та проходить під егідою World Design Weeks, глобальної мережі, що об’єднує тижні дизайну в більш ніж 40 містах світу.

Отже КНУТД започатковує Тиждень дизайну, у рамках якого відбудуться лекції, воркшопи, майстер-класи, презентації, обмін інноваційними і креативними ідеями в різних галузях дизайну з партнерськими університетами та підприємствами як в Україні, так і за кордоном. Здобувачі освіти й викладачі університету візьмуть участь у заходах, організованих не лише в нашому університеті, а й за його межами як в офлайн-, так і в онлайн-форматі.

У програмі Тижня українського дизайну та інновацій — понад 70 майстер-класів, воркшопів, презентацій, екскурсій, лекцій, показів та інших заходів. З-поміж учасників — найвідоміші дизайнери України та авторитетні європейські фахівці зі світовим ім’ям. Вони поділяться своїм досвідом і проведуть майстер-класи.

У рамках Тижня дизайну КНУТД заплановано такі заходи:

ДАТА

НАЗВА ЗАХОДУ

СПІКЕР

02 квітня 2024 року

Ідентифікатор: 835 4572 4157

Код доступу: 611799

Лекція «СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»

Данило Косенко, завідувач кафедри дизайну інтер’єру і меблів, кандидат мистецтвознавства, член Спілки дизайнерів України

03 квітня 2024 року

Ідентифікатор: 820 0295 7054

Код доступу: 1122

Лекція «РОЗРОБКА КОЛЕКЦІЙ ОДЯГУ: ЕТАПИ, ДЖЕРЕЛА НАТХНЕННЯ, ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПРАКТИКИ СВІТОВИХ БУДИНКІВ МОДИ»

Калина Пашкевич, доктор технічних наук, професор, декан факультету дизайну, член Національної Спілки художників України, член Спілки дизайнерів України

05 квітня 2024 року

Ідентифікатор: 849 0481 6340

Код доступу: 2255

Лекція «УКРАЇНСЬКИЙ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МОДЕРН ТА МОДЕРНІЗМ: АСПЕКТИ ВЗАЄМОВПЛИВІВ»

Олександра Колісник, доктор філософських наук, професор, член Національної спілки художників України, член Спілки дизайнерів України

Головною подією Тижня українського дизайну та інновацій стане найбільший Маркет з сучасного українського дизайну, що відбудеться в Мистецькому Арсеналі 06 квітня 2024 року. Маркет об’єднає провідних представників з різних сфер дизайну — промисловий дизайн, дизайн інтер’єру, архітектура, графічний, предметний, fashion-дизайн, меблі, освітлення, текстиль та інші. Також на майданчику дизайн-маркету свої роботи презентують молоді перспективні дизайнери й митці. Крім того, на Маркеті дизайну відвідувачі зможуть ближче ознайомитися з дотичними до дизайну напрямами, такими як флористика, галереї, гончарні, книгарні тощо. Можна буде придбати вироби українських дизайнерів та майстрів: декор ручної роботи, прикраси, свічки, гончарні вироби, авторський посуд та багато інших товарів.

Запрошуємо студентів, викладачів, колег і партнерів долучитись до подій у рамках

ТИЖНЯ ДИЗАЙНУ В КНУТД!

Стежте за анонсами!