ДОПОМАГАЄМО ЗСУ – НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

Понад два роки триває протистояння мужнього народу України повномасштабному вторгненню Росії. Наші неймовірні військові, стійко захищають незалежність нашої держави, віддають за нас життя, а ми, усі хто в тилу, намагаємося підтримувати і допомагати.

Так здобувачі освіти Інституту інженерії та інформаційних технологій разом із Олександром Гладчуком, досвідченим фахівцем, викладачем кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки КІЕМ, упродовж березня після занять, мали можливість лагодити та відновлювати вимірювальні прилади та електродвигуни для бронетанкової техніки.

Усі вдалі зразки було передано через благодійну організацію «БФ "БУРЕВІЙ"», що опікується допомогою військовим та цивільним. Нині полагоджені прилади вже використовуються у 4-тій окремій танковій бригаді, що боронить Україну на ізюмському напрямку.

Ми пишаємося нашими захисниками, студентами й викладачами та робитимемо все що можемо для нашої спільної Перемоги!