ВИЇЗНА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОП «ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА»

23 квітня 2024 року здобувачі освітньої програми «Дизайн середовища» в рамках роботи наукового гуртка «Використання сучасних технологій в інтер’єрі» під керівництвом доцентів кафедри Тетяни Булгакової та Руслана Агліулліна відвідали шоу-рум компанії «ВіЯр».

«ВіЯр» є одним із провідних українських підприємств із продажу меблевих комплектуючих та надання супутніх послуг. Компанія заснована у 2002 році. Із 2010 року «ВіЯр» є дилером світових брендів, таких як Egger, Hettich, SWISS KRONO, Kronospan, Cleaf, Franke та інших. Компанія активно розвиває власні торгові марки: Starke (розсувні системи), Muller (меблева фурнітура), Ferro Fiori (меблеві ручки), Lumine (меблеве освітлення).

Екскурсію шоу-румом провела менеджер з роботи з дизайнерами Карина Коровченко. Присутні ознайомились з асортиментом компанії, способом виробництва  та застосуванням плитних матеріалів, фасадів, виробів зі штучного каменю та інноваційною меблевою фурнітурою. Керівники студентського гуртка обговорили з пані Кариною перспективи співпраці кафедри дизайну інтер’єру і меблів з компанією «ВіЯр».

Дякуємо Карині Коровченко та компанії «ВіЯр» за корисний досвід та позитивні враження для наших здобувачів освіти!