МАЙСТЕР-КЛАС ДИЗАЙНЕРА ФЕДОРА ЗАНКО ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОП «ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА»

26 квітня 2024 року відбувся майстер-клас Федора Занко, керівника архітектурно дизайнерської студії  «ZANKO» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Дизайн середовища» з теми «Монетизація творчості». Захід відбувся в шоу-румі компанії «FREEDOM», що займається постачанням меблів, світла та сантехніки для інтер’єрів преміум класу. У майстер-класі взяли участь Генадій Зубко,,  генеральний директор компанії «FREEDOM», старші менеджери компанії Олександр Пліско та Ольга Сиротюк; Тетяна Булгакова, доцент кафедри дизайну інтер’єру і меблів, кандидат технічних наук, доцент та здобувачі магістерського рівня вищої освіти.

Федір Занко поділився власним досвідом організації бізнесу, проілюстрував етапи проєктування середовища на прикладі власних реалізованих об’єктів, розказав про окремі прийоми роботи із замовником під час виконання дизайн-проєкту. Наприкінці зустрічі були обговорені перспективи розвитку ОП «Дизайн середовища» другого (магістерського) рівня вищої освіти, а також була організована екскурсія салонами компанії «FREEDOM», розташованими в ТЦ «Домосфера».