ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ ННІККІ

16 квітня 2024 року  в навчально-науковому інституті культури і креативних індустрій  дизайну відбувся захід до Всесвітнього дня вишиванки. Організаторами заходу виступили  Лідія Макаренко, директорка ННІККІ, та кафедра сценічного мистецтва і культури.

Ведучою заходу стала Людмила Ардельян, заслужена артистка України, доцент кафедри сценічного мистецтва і культури.

До вітального слова була запрошена директорка навчально-наукового інституту культури і креативних індустрій Лідія Макаренко, підкреслюючи важливість збереження та популяризації українських традицій.

В концертній програмі взяли участь викладачі кафедри сценічного мистецтва і культури - Олександр Василенко, професор, народний артист України, Олена Лукашова, професор кафедри, заслужена артистка України, доцент кафедри та студентки - Кассіопея Скотникова, Дарина Личман, Анастасія Лемешко та Валерія Буряк.

День вишиванки ще раз показав, наскільки важливо плекати свої традиції та передавати їх наступним поколінням. Святкування пройшло в теплій та дружній атмосфері, об'єднавши українців навколо спільних цінностей та любові до рідної землі.