ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ФАКУЛЬТЕТУ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Минулого тижня факультет мехатроніки та комп'ютерних технологій організував та провів серію заходів, спрямованих на покращення знань та навичок здобувачів вищої освіти в галузях інформаційних технологій, автоматизації, робототехніки, мехатроніки, прикладної механіки та машинобудування для легкої промисловості. Програма включала відкриті лекції, майстер-класи, воркшопи, квести та конкурси, які проводили досвідчені професіонали-практики та провідні науково-педагогічні працівники КНУТД.

Першим заходом був майстер-клас з робототехніки, який провів доцент кафедри інформаційних та комп’ютерних технологій Юрій Лебеденко. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з основами робототехніки та дізнатися про новітні тенденції у цій галузі.

Владислав Пилипенко поділився своїм досвідом розроблення роботизованих систем та продемонстрував декілька практичних прикладів. Full stack developer Владислав Пилипенко провів воркшоп з програмування «IT Workshop», який надав учасникам можливість на практиці застосувати знання з програмування. Владислав Пилипенко допомагав здобувачам вищої освіти розробляти власні проєкти та надавав корисні поради.

Senior fullstack developer Владислав Метелешко провів цікаві лекції. Перша його лекція «Go to IT: millions opportunities» була присвячена різноманітним кар'єрним можливостям в IT. Владислав Метелешко розповів про різні ролі, обов'язки та шляхи професійного розвитку. Друга лекція «To be or not to be full stack developer?» була присвячена аналізу професії full stack developer. Владислав Метелешко детально розглянув переваги та недоліки цієї професії, допомагаючи здобувачам вищої освіти краще зрозуміти, чи підходить їм цей шлях.

Майстер-клас з інженерного 3D-моделювання в SolidWorks від доцента кафедри механічної інженерії Олександра Манойленка дав учасникам можливість навчитися основам 3D-моделювання за допомогою програмного забезпечення SolidWorks. Олександр Манойленко показав як створювати складні моделі та використовувати різні інструменти для оптимізації проєктів.

У рамках проведення тижня факультету відбувся конкурс з інженерного 3D-моделювання в SolidWorks від кафедри механічної інженерії КНУТД. Конкурс залучив багатьох здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти, а також майбутніх докторів філософії. Здобувачі продемонстрували свої навички у створенні інженерних тривимірних моделей. Журі, до складу якого увійшли викладачі кафедри, оцінило роботи та визначило переможців.

На майстер-класі з 3D-моделювання в Cinema4D, який провів керівник школи 3D-дизайну «LuxDe School» Дмитро Безуглий, здобувачі вищої освіти ознайомилися з можливостями програмного забезпечення Cinema4D для створення тривимірної графіки. Дмитро Безуглий поділився своїми секретами успішного дизайну та анімації.

Студентське самоврядування факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій на чолі з Дмитром Малигіним організувало квест «Таємний інженер». Цей захід мав форму інтерактивної гри, де здобувачі вищої освіти вирішували різні технічні завдання та загадки, сприяючи розвитку командної роботи та креативного мислення.

Тиждень факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій завершився відзначенням кращих здобувачів вищої освіти, яким урочисто вручила грамоти проректор Людмила Ганущак-Єфіменко. Це стало важливою подією, яка підкреслила значимість навчання та професійного розвитку здобувачів вищої освіти.

Тиждень факультету мехатроніки та комп'ютерних технологій виявився насиченим та корисним для всіх учасників. Він не лише розширив знання та навички, але й надав можливість взаємодії з досвідченими професіоналами-практиками, обміну інноваційними і креативними ідеями в галузях інформаційних технологій, автоматизації, робототехніки, мехатроніки, прикладної механіки та машинобудування для легкої промисловості, що є важливим кроком у їхньому професійному розвитку.