ОНЛАЙН-ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ МОДИ ТА СТИЛЮ «ВИШИВАНКА – СИМВОЛ КРАСИ, МОГУТНОСТІ ДУХУ ТА ЄДНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»

Щорічно, в середині травня, українці по всьому світу відзначають яскравий та самобутній Всесвітній день вишиванки, присвячене нашому національному одягу. Кожен регіон України має свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінним залишається одне: вишиванка – це частина генетичного коду українця. Вишиванка поєднує українців з усього світу, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів, зігріває серця та душі теплом!

Нині, коли українці відстоюють свою національну автентичність на полі бою, День вишиванки набув особливого значення. Вишиванка стала не тільки славним атрибутом національної спадщини, а й духовною бронею всіх українців. Одягнена вишиванка є символом патріотичності, незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

Напередодні свята талановиті студенти кафедри моди та стилю освітньо-професійних програм «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості» та «Конструювання та технології швейних виробів», шануючи традиції та звичаї українського народу, підготували свої творчі доробки до Всесвітнього дня вишиванки.

гр. БШ-21 Майсак Марія, гр. БШМК-20 Оліфір Андріана, гр. БШ-21 Гонтаренко Анастасія

гр. БШМКск-22 Гудима Ганна

гр. БШМК-20 Лазарів Євгенія, гр. БШМК-20 Рашківська Ірина, гр. БШМК-22 Агарков Олексій

гр. МГШМК-23 Собильська Аліна, гр. БШМК-20 Молодан Анастасія

гр. БШМКск-22 Гудима Ганна, гр. БШ-21 Девляшова Еліза

гр. БШМК-20 Джулай Анастасія

гр. БШМК-21 Стахурська Діана

гр. БШМК-23 Михайлюк Вікторія, Стельмах Анастасія, Шнайдер Світлана, гр. БШ-20(ск-22) Кудряшова Вікторія

гр. БШ-21 Мазурик Анастасія

гр. БШ-21 Пашко Поліна, гр. БШ-21 Мазурик А., гр. БШМК-20 Космідайло Марія, гр. БШМК-21 Стецюк Ілона

гр. МгЗШ-23 Капшук Олеся, гр. БШМК-21(ск-23) Паховська Адріана, гр. БШМК-23 Михайлюк Вікторія, Стельмах Анастасія

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО! БУДЬ МИРНОЮ, ЩАСЛИВОЮ, ВІЛЬНОЮ ТА НЕЗАЛЕЖНОЮ!