ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ КНУТД ТА АСОЦІАЦІЄЮ УКРАЇНСЬКИХ ПРАВНИКІВ

21 травня 2024 року відбулась зустріч ректора Київського національного університету технологій та дизайну Івана Грищенка, доктора економічних наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України з президентом Асоціації українських правників, віце-президентом Асоціації народних депутатів України, доктором юридичних наук, професором, академіком Національної академії правових наук України, Василем Костицьким.

Від Університету в заході взяли участь Володимир Стаценко, проректор з цифрової трансформації, Юрій Оніщик, завідувач кафедри приватного та публічного права, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Інституту права та сучасних технологій.

Під час зустрічі відбулися перемовини про налагодження довгострокової співпраці між Київським національним університетом технологій та дизайну та Асоціацією українських правників, за результатами яких укладено Меморандум про співробітництво з метою запровадження механізмів взаємної співпраці в інтересах організації обміну інформацією та координації заходів для розв’язання системних проблем у сфері права.

Сторони домовились про співпрацю щодо проведення наукових досліджень у сфері права, участі громадськості у цій сфері, організацію науково-практичних, освітніх, інформаційних, виховних та інших заходів у межах компетенції Сторін за домовленістю.