ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ ВАСИЛЯ КОСТИЦЬКОГО ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІНСТИТУТУ ПРАВА ТА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

21 травня 2024 року в рамках тижня Інституту права та сучасних технологій в Київському національному університеті технологій та дизайну для здобувачів вищої освіти Інституту права та сучасних технологій відбулася лекція доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України, президента Асоціації українських правників, віце-президента Асоціації народних депутатів України Костицького Василя Васильовича на тему: «Ознаки сучасної держави в умовах нових глобальних викликів».

Відвідали цей захід ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Грищенко, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, проректор з цифрової трансформації Володимир Стаценко, директор Науково-технічної бібліотеки Тетяна Букорос, завідувач кафедри приватного та публічного права Юрій Оніщик, науково-педагогічні працівники Інституту права та сучасних технологій.

На початку лекції Василь Костицький презентував та подарував до Науково-технічної бібліотеки КНУТД власні видання, присвячені правовим питанням: «Вибрані проблеми теорії права», «Екологічне право України», «Поділ влади у контексті теолого-соціологічного праворозуміння (нариси правової теорії)».

Під час лекції Василь Костицький охарактеризував теорію поділу влади та запропонував оптимальний варіант моделі влади, окреслив стратегічні основи життя соціуму та завдання моделювання держави.

Щиро вдячні Костицькому Василю Васильовичу за цікаву, змістовну та корисну лекцію!