СТУДЕНТСЬКА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ВІКТОРИНА «УКРАЇНА»

У межах заходів з нагоди тижня інституту права та сучасних технологій КНУТД 23 травня 2024 року відбулася інтелектуально-розважальна вікторина «Україна». У заході взяли участь здобувачі вищої освіти кафедри філології та перекладу інституту права та сучасних технологій, факультету управління та бізнес-дизайну й факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій груп БАМ-23, БВУ-23, БІП-23, БМРД-23, БПКД‑23 і БІТП-23.

Перше місце посіла команда факультету управління та бізнес-дизайну, яку складали першокурсники груп БМРД-23, БПКД-23, БІТП-23.

Друге місце посіли гравці команди, до якої долучилися студенти груп кафедри філології та перекладу БАМ-23 і БВУ-23.

А третє місце посіла команда винахідливих здобувачів груп факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій БІП-23.

Щиро вітаємо наших переможців!