ДЕНЬ КАР’ЄРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ХІМІЧНИХ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

24 травня 2024 року на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій КНУТД відбувся День кар’єри.

У заході взяли участь представники партнерів-підприємств: «Київгума» (м. Броварі, Київська обл.), «Костал Україна» (м. Переяслав, Київська обл.), «Алеана» (м. Обухів, Київська обл.) та «Torgzakaz» (м. Київ).

Вітаючи присутніх, декан факультету Тетяна Деркач зазначила,  що співпраця із роботодавцями є взаємовигідною, адже стейкхолдери, потужні компанії, державні установи прагнуть знайти висококваліфікованих фахівців. Сьогодні університет є не лише освітньою інституцією, а й важливою платформою для розвитку кар’єри студентів та молодих спеціалістів.

Представники підприємств поінформували здобувачів освіти про вакансії, програми практики і стажування та кар’єрні можливості у їхніх компаніях. Під час дискусії учасники обговорили також важливі софт-навички сучасного фахівця, компетенції, яких тепер вимагають роботодавці, виклики, що стоять перед низкою спеціальностей, та умови праці майбутнього.

Здобувачі освіти під час зустрічі мали можливість безпосередньо поспілкуватися з потенційними роботодавцями, отримати пропозиції стосовно наявних вакансій повної або часткової зайнятості.

Для багатьох випускників факультету День кар’єри стане стартом для майбутнього успішного кар'єрного зростання!