СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ОПП «ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА» ПЕРШОГО ТА ДРУГОГО РІВНІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

23 травня 2024 року гаранти ОПП «Дизайн середовища» першого і другого рівнів вищої освіти Данило Косенко, завідувач кафедри ДІМ, канд. мист. та Тетяна Булгакова, доцент кафедри, к. т. н., доцент відвідали воркшоп Віталія Івахова, власника компанії «Mriya Kitchen» «100 років еволюції сучасної кухні», що відбувся в салоні «Freedom Interiors». У заході взяли участь Геннадій Зубко, генеральний директор компанії «Freedom»; Євгеній Талаур, керівник меблевого напряму компанії; Альона Байрамян, директор шоурумів «Freedom Interiors» в ТЦ Домосфера; а також дизайнери-практики.

Під час воркшопу відбулося обговорення ОПП «Дизайн середовища» першого та другого рівнів вищої освіти. Віталій Івахов погодився на пропозицію провести аудиторні заняття для здобувачів вищої освіти ОПП «Дизайн середовища» з дисципліни «Проєктування меблів та обладнання». Представники компанії «Freedom» також запропонували організувати низку заходів для студентів освітніх програм в салонах компанії. Були намічені шляхи співпраці для розвитку освітньої компоненти «Дизайн середовища» з можливістю реального проєктування студентами інтер’єру наявних об’єктів нерухомості. У результаті обговорення освітніх програм було підготовлено п’ятирічний договір про співпрацю між КНУТД і компанією «Freedom».