ВИСТАВКА «НІЧНИЙ ТРАМВАЙ» ОЧИМА СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ОП «ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА»

20 травня 2024 року студенти першого курсу ОП «Дизайн середовища» разом з куратором Наталею Ришкевич відвідали виставку видатного живописця Ігоря Чамати під назвою «Нічний трамвай».

Ігор Чамата – майстер, чия різножанрова творчість охоплює пейзажі, натюрморти, портрети тощо. Його вишукана колористична манера та теплий ліризм створюють унікальну атмосферу, яка зачаровує і глибоко торкає серце.

Особливу увагу студентів на виставці привернули пейзажі, на яких зображено знакові місця столиці та камерні тихі куточки Києва. Нічні сцени, де художник веде діалог з містом, зачаровують та утримують погляд, спонукаючи до роздумів і бажання бути частиною цього творчого таїнства.

Відвідування виставки «Нічний трамвай» залишили у студентів незабутні враження. Вони мали можливість поринути у світ мистецтва Ігоря Чамати, відчути його теплий ліризм та витонченість, що також надихає та спонукає на нові творчі звершення.