ФІНАЛЬНИЙ ПЕРЕГЛЯД НАВЧАЛЬНО-ТВОРЧИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ КАФЕДРИ ЦИФРОВОГО МИСТЕЦТВА ННІККІ

29 квітня 2024 року  кафедрою цифрового мистецтва Інституту культури і креативних індустрій було проведено фінальний семестровий перегляд навчально-творчих робіт здобувачів освіти ОПП «Цифрове мистецтво», ОПП «Дизайн одягу», ОПП «Дизайн середовища», а також праці здобувачів освіти КНУТД, які були обрані із каталогу ДВВС (ОК «Скетчінг. Базовий курс»), що забезпечує кафедра ЦМ.

Перегляд відвідали директорка навчально-методичного центру управління підготовки працівників Олена Григоревська,  директора Інституту культури і креативних індустрій Лідія Макаренко, директор Навчально-наукового інституту інженерії і інформаційних технологій Ігор Панасюк, співробітники науково-технічної бібліотеки КНУТД, викладачі та студенти КНУТД різних спеціальностей.

Здобутки студентів навчально-творчої майстерні під керівництвом Уляни Балан

Здобутки студентів навчально-творчої майстерні під керівництвом Олесі Рибченко

Здобувачі освіти презентували свої творчі досягнення за семестр поточного навчального року. Художні роботи спрямовані на розвиток креативності й образотворчих навичок. Практичні завдання мали різні акценти, які були спрямовані на розуміння композиційних законів, сприйняття кольору, вміння працювати різними техніками і матеріалами.

День фінального перегляду навчально-творчих робіт студентів

Творча атмосфера сприяла чудовому мистецькому діалогу – було відзначено успішні художні напрацювання студентів, обговорено різні аспекти викладання практичного і лекційного навчального матеріалу.

День фінального перегляду навчально-творчих робіт студентів

Під час заходу було презентовано низку студентських робіт вибіркової дисципліни «Скетчінг, дисципліну обрали 223 студенти, що підтверджує високий рівень зацікавленості сучасного молодого покоління до образотворчого мистецтва.

День фінального перегляду навчально-творчих робіт студентів

Публічний перегляд творчих студентських робіт є дуже важливим  і ефективним інструментом, який розкриває важливі аспекти навчально-творчого процесу. Такі заходи сприяють потужному розвитку вмінь майбутніх митців та всебічному розумінню різноманітних художніх технік надихатиме на подальші творчі експерименти.