Розбудова інноваційної екосистеми Київського національного університету технологій та дизайну в рамках реалізації міжнародного наукового проєкту INTREPID-HEI: Innovation Capacity Building for Higher Education

25-31 травня представники Київського національного університету технологій та дизайну підвели підсумки міжнародного наукового проєкту INTREPID-HEI: Innovation Capacity Building for Higher Education в м. Констанца Румунія.

З 2022 року, Університет задіяний у виконанні проекту у складі Консорціуму INTREPID-HEI «International Capacity Building in Innovation, Transfer and Entrepreneurship» (Urban Mobility, 2022–2024), що складається з 9 учасників-партнерів, який фінансується за програмою EIT HEI: Innovation Capacity Building for Higher Education.

Європейський інститут інновацій і технологій (EIT) є органом ЄС і невід’ємною частиною проєкту Horizon Europe, а програма EIT для вищої освіти (EIT НEI) – є ключовим стратегічним пріоритетом у рамках EIT Strategic Innovation Agenda на 2021-2027 роки.

У фінальній зустрічі взяли участь представники партнерів консорціуму, а саме: Ostbayerische Technische Hochschule Regensburg (Німеччина), Université Clermont Auvergne (Франція), Iceberg Data Intelligence (Румунія), Høgskulen på Vestlandet (Норвегія), ŠKODA AUTO Vysoká škola o.p.s. (Чеська республіка), VIVES University of Applied Sciences (Бельгія), Taras Shevchenko National University of Kyiv (Україна), Universitatea “Ovidius” din Constanta (Румунія).

В університеті виконання проєкту стало дієвою платформою для розбудови інноваційної екосистеми та розвитку інноваційної діяльності, трансферу технологій. Для забезпечення сталості інноваційної екосистеми Університету сформовано та реалізується концепція діяльності віртуального інноваційного хабу, та розвитку трансферу технологій в рамках Освітнього інвестиційно-технологічного кластеру легкої промисловості.

Від Університету проєкт був представлений: проректоркою з наукової та інноваційної діяльності, проф., доктором економічних наук Людмилою Ганущак-Єфіменко; директоркою Міжнародного інституту аспірантури та докторантури доц., кандидатом технічних наук Світланою Арабулі.

Під час фінальної звітної зустрічі основними питанням було підготовка звітної документації щодо успішних кейсів виконання проєкту, а також обговорення подальших спільних ініціатив щодо розбудови інноваційних екосистем!

12.06.2024