СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ ТА КОМУНІКАЦІЙНОГО ДИЗАЙНУ З НАВЧАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ ОПЕРАТОРІВ ДРОНІВ «GLOBAL DRONE ACADEMY»

Київський національний університет технологій та дизайну спільно з Навчальним центром операторів дронів «Global Drone Academy» розпочав навчання за новою програмою «Аеророзвідка цивільними квадрокоптерами».

Днями ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Грищенко разом із представниками центру вручив першим випускникам сертифікати про успішне завершення навчання. Їх отримали здобувачі освіти, які навчаються на кафедрі маркетингу та комунікаційного дизайну за спеціальністю «Маркетинг».

Оператор дронів – це одна з професій майбутнього. У цивільному житті оператор дрона може використовувати свої навички в багатьох професіях це архітектура, будівництво, агросектор, енергетика, геологія, археологія, відеознімання: від рекламних роликів до кіно.