ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ!

28 червня 2024 Інститут права та сучасних технологій  КНУТД вітав випускників - бакалаврів.

З вітальним словом до випускників-бакалаврів звернувся ректор університету Іван Михайлович Грищенко.

Іван Михайлович висловив свої щирі вітання випускникам та їх родинам, побажав успіхів у подальшій кар'єрі, наголосив на значущості випускників для майбутнього України, зазначивши, що їх знання та навички стануть основою для розвитку різних галузей економіки та зміцнення держави.

Іван Михайлович підкреслив, що кожен випускник є гордістю університету та натхненням для наступних поколінь студентів.

Теплу настанову  випускники почули від представників активу самоврядування університету Клименко Марії та Сойнова Володимира – випускників спеціальності 081 «Право» Інституту права та сучасних технологій.

Урочистості пройшли в атмосфері, сповненій позитивних емоцій та спогадів про навчальні роки.

Викладачі кафедри приватного та публічного права і кафедри фізичного виховання та здоров’я  привітали своїх випускників. Найкращі випускники були нагороджені почесними грамотами.

Колектив Інституту права та сучасних технологій пишається своїми випускниками та бажає вам успіхів на професійному шляху, нових здобутків і натхнення в усіх ваших починаннях!!!!!

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ РАЗОМ!