НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ПРОЄКТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ДЛЯ ЗВО УКРАЇНИ, ЩО ФІНАНСУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ»

Науково-дослідним інститутом економіки 2 жовтня 2024 року було проведено науково-методичний семінар «Особливості підготовки проєктів наукових  досліджень для  ЗВО України, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету». Основна мета семінару – формування наукового колективу,  створення спільного конкурентоспроможного (міждисциплінарного, міжсекційного) науково-дослідного проєкту та ефективної його реалізації. Під час семінару, обговорили питання основних новацій 2024 року щодо підготовки та проведення наукових досліджень, обсягів фінансування, нормативної документації, змісту та оформлення проєктів.

07.10.2024