ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ ХУДОЖНИКА ВОЛОДИМИРА ПАДУНА

9 жовтня 2024 року о 11:20 запрошуємо на відкриття виставки «Земля»  українського художника Володимира Падуна, асистента кафедри мультимедійного дизайну КНУТД, члена Національної спілки художників України, постійного учасника легендарного сквоту «На Олегівській».

Арт-проєкт «Земля» виконано викладачем КНУТД за підтримки Українського культурного фонду.

В проєкті «Земля» художник звертається до теми піксельного камуфляжу ЗСУ, який для нього, як для митця, набуває іншого, більш глибокого сенсу. Це вже не дизайнерське узагальнення і стилізація ландшафту місцевості. Основа проєкту складається з 12 живописних полотен та відео-інсталяції. Психоделічні сільські панорамні пейзажи, мешканці, які ведуть своє господарство, незважаючи ні нащо… Яскрава палітра відкритих кольорів, вільна техніка, в якій піксель ЗСУ тільки мотив, що нагадує – війна триває.

Виставку анонсовано як подію КНУТД в рамках Українського тижня дизайну та інновацій https://udiw.com.ua/event/vystavka-hudozhnyka-volodymyra-paduna-zemlya/

Адреса: м. Київ, вул. Мала Шияновська, 2, корпус 1, укриття.

07.10.2024