ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ В СУЧАСНОМУ СВІТІ» ІНАРИ МІРДЗОІ, ПРОФЕСОРА УНІВЕРСИТЕТУ АDA АЗЕРБАЙДЖАНУ

2 жовтня 2024 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня факультету управління та бізнес-дизайну в рамках поєднання практико-орієнтованого навчання з теоретичним процесом мали можливість прослухати відкриту лекцію «Програми лояльності в сучасному світі» Інари Мірдзоі, професора університету АDA Азербайджан.

Студенти спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг дізнались і про сутність програм лояльності та їх особливості, а також про основні тренди управління лояльністю споживачів, які використовуються провідними компаніями світу. Динамічно представлений лекторкою актуальний матеріал, постійна комунікація з аудиторією дозволили студентам розглянути важливі питання та постійно відчувати залученість та зацікавленість.

Спікерка розповіла про свій досвід та можливості і відповіла на запитання учасників.

Зустріч пройшла продуктивно та цікаво, з користю для всіх учасників заходу.

11.10.2024