«АДВОКАТСЬКА ПРОМОВА – 2024»

9 жовтня 2024 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся науково-практичний круглий стіл «Адвокатська промова – 2024».

Модератором круглого столу виступив завідувач кафедри приватного та публічного права, доктор юридичних наук, професор Юрій Оніщик, який відкрив цей правовий захід, та зазначив, що круглий стіл проводиться кафедрою приватного та публічного права щорічно з нагоди Дня адвокатури, який відзначається 19 грудня, і зважаючи на умови освітнього процесу цей круглий стіл заплановано було заздалегідь в межах тижня права в КНУТД (до Дня юриста). Юрій Оніщик наголосив на важливості та престижності професії адвоката, яка характеризується соціальною та інтелектуальною значущістю, галузевим різноманіттям, можливістю для зростання та щоденного прагнення досконалості. Публічні виступи під час судових засідань відіграють вагому роль у формуванні адвоката як особистості, тому щорічне проведення науково-практичного круглого столу «Адвокатська промова» має на меті сформувати у майбутніх правників здатність до публічності у сфері юридичної діяльності.

Впродовж круглого столу було заслухано такі адвокатські промови здобувачів вищої освіти кафедри приватного та публічного права:

Іонела Курик «Представництво інтересів особи про стягнення заборгованості з виплати аліментів, стягнення неустойки (пені) за невиплату аліментів та зміна розміру стягнутих за рішенням суду аліментів»,

Анастасія Піка «Принцип «non bis in idem» (особа не може бути притягнута до юридичної відповідальності двічі за одне й те саме правопорушення)»,

Анна Вакеріна «Захист підсудного, який обвинувачується у злочині за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України»,

Дар’я Демянюк «Представництво інтересів підприємця щодо оскарження неправомірного анулювання реєстрації платника єдиного податку»,

Дар’я Кириченко «Захист підсудного, який обвинувачується у злочинах за ч. 4 ст. 358 та  ч. 1 ст. 190 Кримінального Кодексу України»,

Анастасія Коткова «Представництво інтересів заявника щодо видачі судового наказу про стягнення аліментів»,

Олександра Гаврилюк «Захист особи, яка притягається до адміністративної відповідальності за статтею 124 КУпАП»,

Яфа Мілстеін «Представництво інтересів відповідача щодо визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом та про усунення від права на спадщину»,

Яна Шамшуріна «Захист підсудного, який обвинувачується у злочинах за ст. ст. 200, 366, 191 Кримінального Кодексу України»,

Олександра Шлапак «Захист підсудного, який обвинувачується у злочині за ст. 186 Кримінального Кодексу України»,

Артем Король «Захист підсудного, який обвинувачується у злочині за ч. 1 ст. 190 Кримінального Кодексу України»,

Валерія Іленок «Захист підсудного, який обвинувачується у злочині за ч. 1 ст. 309 Кримінального Кодексу України».

За підсумками роботи круглого столу було проведено конкурс на кращу адвокатську промову «VINCERE VERBO» за участю здобувачів вищої освіти кафедри приватного та публічного права.

Вердикт конкурсної комісії з проведення конкурсу «VINCERE VERBO» був наступним:

1 місце – Іонела Курик, група МгЗП-23;

2 місце – Анна Вакеріна, група БП-21;

3 місце – Олександра Гаврилюк, група БП-23;

3 місце – Артем Король, група БП-23.

Вітаємо переможців конкурсу на кращу адвокатську промову «VINCERE VERBO»!

Тримаємо освітньо-науковий фронт, працюємо разом задля Перемоги!

15.10.2024