ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

3 жовтня 2024 року відповідно до листа №21/08-980 від 12.06.2024 р. Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України з метою стимулювання активної творчої праці студентів у процесі навчання та оволодіння спеціальністю, пошуку обдарованої студентської молоді у Київському національному університеті технологій та дизайну вкотре відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент» за спеціалізаціями «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент бізнес-структур».

Актуальні теми кваліфікаційних робіт, неймовірні доповіді та презентації здобувачів освіти на фінальній конференції переконують у ґрунтовних знаннях і високому кадровому потенціалі для післявоєнної відбудови України.

Організатори висловлюють глибоку вдячність студентам, керівникам кваліфікаційних робіт, членам журі за високий професійний рівень представлених робіт.

Список переможців конкурсу

22.10.2024