ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ДО МЕМОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ГОЛОКОСТУ «БАБИН ЯР»

3 жовтня 2024 року студенти бакалаврату кафедри фінансів та бізнес-консалтингу разом із кураторами Дмитром Коваленком та Андрієм Золковером відвідали Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» у Києві. Ця екскурсія була організована в рамках освітньої програми, метою якої є поглиблення знань молоді про трагічні події Голокосту в Україні. Відвідання меморіалу стало важливою можливістю для здобувачів освіти усвідомити значення пам’яті про трагічні віхи в історії українського народу та історичної справедливості.

Бабин Яр – одна з найтрагічніших сторінок у світовій історії, що пов’язана з Другою світовою війною та нацистськими злочинами проти людства. 29 вересня 1941 року в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років. Це місце, де під час Другої світової війни тисячі невинних людей стали жертвами нацистського терору. Ми повинні пам’ятати про ці жахливі події нашого минулого і вшановувати пам’ять тих, хто загинув у цій трагедії.

Метою екскурсії було вшанування пам’яті жертв трагедії, а також ознайомлення з історією Голокосту та масових розстрілів під час Другої світової війни. Важливим аспектом заходу стало виховання історичної пам’яті, толерантності та громадянської відповідальності з-поміж молоді. Цей досвід мав велике значення для студентів, адже знання про історію своєї Батьківщини формує їхню свідомість і ідентичність. Під час екскурсії здобувачі освіти мали можливість глибше усвідомити масштаби трагедії та її наслідки для сучасності. Студенти поділилися, що враження від візиту були надзвичайно глибокими та емоційними.

Подібні заходи відіграють важливу роль у формуванні освіченого та свідомого суспільства. Вони не лише поглиблюють знання молоді про історію, а й сприяють розвитку емпатії, толерантності та критичного мислення. Завдяки таким екскурсіям здобувачі освіти отримують можливість усвідомити цінність пам’яті, що є невід’ємною частиною нашої ідентичності, та зрозуміти, як минулі події впливають на сучасність.

22.10.2024