28-29 вересня 2024 року у Варшавській вищій школі менеджменту відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти менеджменту» і, відповідно, в межах дії договору про співпрацю проходили стажування викладачі та студентів Київського національного університету технологій та дизайну.
Реалізація міжнародної програми обміну була спрямована на розширення наукової співпраці, реалізацію наукових досліджень через трансфер технологій на європейському ринку.
Науковий міжнародний захід об’єднав представників наукової та бізнес-спільнот, представників місцевої та центральної влади, здобувачів та всіх, хто цікавиться сучасним менеджментом. Учасники обговорювали широке коло актуальних питань, серед яких:
Використання потенціалу інформаційних технологій в управлінні — дослідження сучасних ІТ-інструментів для підвищення ефективності управлінських процесів.
Сучасні концепції управління персоналом — методи залучення та розвитку кадрів, які відповідають потребам сучасного бізнесу.
Інноваційний менеджмент у малому та середньому бізнесі — шляхи впровадження новаторських підходів та інструментів ШІ для розвитку малого та середнього підприємництва.
Управління CRM-проєктами — обговорення стратегії клієнтоорієнтованого менеджменту та розвитку взаємовідносин із клієнтами.
Менеджмент у фізичному вихованні та спорті, а також управління безпекою, правові аспекти менеджменту, управління фінансами, організаційна культура та логістичний менеджмент — ключові аспекти розвитку у спеціалізованих галузях.
Майбутні концепції управління — обговорення перспективних підходів до управління, що відповідатимуть вимогам глобального ринку.
Делегація від Київського національного університету технологій та дизайну була представлена проректором з наукової та міжнародної діяльності професором Людмилою Ганущак-Єфіменко; директором науково-технічної бібліотеки КНУТД, доцентом Тетяною Букорос та директором центру праці та кар’єри, доцентом. Наталією Фастовець.
Учасники конференції зосередилися на вивченні викликів, актуальних для сучасного менеджменту, розглянули новітні тенденції, концепції, методи та інструменти управління, а також обговорили можливі напрямки подальшого розвитку.
Делегація КНУТД від імені ректора академіка Івана Грищенка подякувала дружньому університету за підтримку в умовах війни і спільні вектори співпраці та наголосили на значені таких заходів для обміну досвідом, інноваціями та сприянні до євроінтеграційної наукової спільноти . Цей захід став платформою для обговорення викликів сучасного менеджменту та закладання основ для подальшої співпраці з міжнародними партнерами.
05.11.2024