КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

СЬОГОДЕННЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ХІМІЧНИХ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Студентське життя – багатогранне! Воно наповнене цікавими подіями, різноманітними враженнями, щасливими моментами! Коли, як не у роки навчання у виші, ти можеш безтурботно відвідувати виставки, музеї, насолоджуватися творами мистецтва чи дізнаватися про щось нове, що пов’язане з майбутнім фахом. Лише у студентські роки ти маєш достатньо часу, щоб залюбки ознайомитися з творчістю до цього часу невідомих для тебе письменників. Дні студенства наповнені творчістю, можливістю розвиватися, розкривати свій потенціал та виявляти здібності. Тому здобувачі освіти факультету хімічних та біофармацевтичних технологій не гають часу, беруть активну участь у заходах університету та, проявляючи власну ініціативу, організовують тематичні заходи чи відвідують цікаві проєкти.

У перших числах жовтня студенти-біотехнологи відвідали дві спеціалізовані виставки, що відбувалися у Міжнародному виставковому центрі: “LABEXPO” – міжнародну спеціалізовану виставку лабораторного обладнання та інноваційних технологій та традиційну щорічну виставку “Leather and Shoes 2024”.

 

3.10.2024 року здобувачі освіти 2–4 курсів разом із викладачами відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвара Ханенків – чільний музей світового мистецтва в Україні, що презентує найзначніші колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу в Україні.

 

10.10.2024 року студенти факультету відвідали персональну виставку Алли Осадчої «Квіткова феєрія». Роботи художниці виконані у різні роки її творчого життя та показують сприйняття мисткинею навколишнього світу через барви квітів, які оспівують красу та велич нашої рідної землі. Переглядаючи картини, є можливість хоч на короткий час абстрагуватися від реалій сьогодення і повністю зануритися у яскравий світ мистецтва.

 

Також 10.10.2024 року здобувачі освіти факультету взяли участь у черговій зустрічі літературного клубу https://lib.knutd.edu.ua/, що була присвячена обговоренню книги Ілларіона Павлюка «Я бачу, вас цікавить пітьма».  Завдяки детективному роману, який захоплює не тільки гострим та непередбачуваним сюжетом, а й своєю глибиною, багатошаровістю, численними алюзіями, читач звертається до джерел світової культури різних жанрів і епох: поеми Данте Аліг’єрі «Божествественна комедія» і романів Стівена Кінга, картин Ієроніма Босха, біблійних і міфологічних сюжетів, рокової та класичної музики, фільмів «Матриця» та «Мовчання ягнят»… І це круто, що молодь не тільки читає сучасних авторів, а й заглиблюється в історію.

 

17.10.2024 року студенти-першокурсники відвідали Музей вишивки КНУТД. Це унікальний культурний простір, присвячений українському національному вбранню та предметам побуту, вишивці, яка є символом ідентичності та спадщини нашого народу. Експозиція музею демонструє національні костюми, рушники, вишивка і орнаменти на яких є елементом культурного коду нашої нації. Студенти побачили зразки вишивки, характерні для різних регіонів України, дізналися про їх сакральний зміст, символіку та особливості.

21.10.2024 року здобувачі освіти факультету відвідали виставку картин, розміщену в укритті нашого університету. Ця виставка має глибокий емоційний вплив, адже демонструє, що мистецтво здатне існувати навіть в умовах загрози, об’єднуючи людей та підтримуючи дух суспільства, дарує надію на краще майбутнє та водночас закликає пам’ятати, якою дорогою ціною здобувається незалежність.

Напередодні Дня української писемності та мови студенти доєдналися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, а також записали тематичний відеоролик з нагоди свята, яке має глибинну духовну суть та історично звеличує українську націю. «Мова – духовне багатство народу», –писав Василь Сухомлинський. Країна, що втрачає рідну мову, втрачає все. Тому бережімо нашу мелодійну рідну українську мову, адже вона є душею народу, надбанням нації!!!

 

Наприкінці місяця (29.10.2024) студенти третього курсу спеціальності 226 влаштували захід з обговоренням «Символіки квітів у творах Шекспіра». Добре, знаючись на систематиці, будові та хімічному складі рослин, дізнатись про етноботанічні знання видатного англійського творця. Рослини в творах Шекспіра символізують памʼять і швидкоплинність життя; каяття і жаль, любов і зраду, які співвідносяться або з зовнішнім виглядом, або зі складом рослин. Згадали біографію та цікаві факти з особистого життя письменника, читали сонети, дивились трейлери до відомих сучасних кінострічок. «What's in a name? That which we call a rose, by any other word would smell as sweet» // «Що в імені? Те, що ми звемо трояндою, під іншою назвою б мало такий самий аромат», – слова Джульєтти.

 

 

Крокуємо разом до щасливого, мирного майбутнього!

06.11.2024