КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ОП ФІТНЕС ТА РЕКРЕАЦІЯ У СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПРОБЛЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

31 жовтня здобувачі спеціальності 017 Фізична культура і спорт кафедри фізичного виховання та здоров’я КНУТД прийняли участь у студентській науковій конференції «Фізична культура і спорт як засіб формування здорового способу життя та соціальної активності студентської молоді», яка відбулася у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

До участі в конференції долучилися профільні кафедри багатьох закладів вищої освіти України. Загалом було представлено понад 40 наукових статей та доповідей, що відображають комплексний підхід до розбудови студентського спорту в Україні.

На конференцію від здобувачів кафедри фізичного виховання та здоров’я КНУТД (членів наукового гуртка «Фітнес та рекреація, наукові керівники к.м.н., доц. Лілія Томіч, к.н.фіз.вих., доц. Оксана Зеленюк) було подано 7 робіт.

Учасників форуму привітав Начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник.

Привітав учасників конференції і Юрій Щербина, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, к. фіз. вих., професор, який є стейкхолдером кафедри фізичного виховання та здоров’я КНУТД.

Студенти у своїх доповідях представили різні напрямки розвитку фізкультури та спорту: історію, сучасність та перспективи. Зокрема, висвітлювали питання медико-біологічних аспектів фізичного виховання студентів, фізичної культури, як засобу профілактики та відновлення здоров’я студентів тощо.

Зюзюка Катерина (БФР-24) – представила цікаву доповідь та презентацію про плеяду фахівців із руханки і змагу ХХ ст.

Вероніка Мунтян (БФР-24) – представила доповідь та презентацію дослідження щодо історії жіночого спортивного одягу в історичному аспекті.

Ґрунтовне дослідження підготував студент 4 курсу Пивоварчук Андрій (БФР-21). Він презентував свій погляд на дослідження процесів і способів відновлення розумової та фізичної працездатності за допомогою лікувальної фізкультури.

Медведенко Ренат (БФРск(н)-23), у своїй роботі акцентував увагу на значенні патріотичного виховання студентської молоді засобами фізичної культури та окреслив чинники, що визначають ефективність патріотичного виховання засобами фізичної культури та спорту.

Смирний Андрій (БФР-21) зазначив, що фізична культура є умовою успішної освітньо-професійної культури майбутнього фахівця, а також метою саморозвитку та самовдосконалення студентів, важливість формування у студентів навичок самовдосконалення на тлі виховання мотивації, інтересу до фізичної культури та стану власного здоров'я.

Осадчий Андрій (БФРск(н)-23) досліджував роль фізичної культури для студентської молоді як умову зміцнення здоров'я. Вів дійшов висновку, що спортивна активність позитивно впливає на усі аспекти життя студентів – знижує рівень стресу, позитивно впливає на успішність, виховує риси характеру, що сприяють  прийняттю важливих життєвих та фахових рішень.

Шевченко Максим (БФР-21) досліджував сучасні тенденції фізичної культури та спорту студентської молоді. За його переконанням, спорт і фізична культура, виступаючи найважливішим елементом системи цінностей сучасної молоді, мають посісти пріоритетне місце в їхній повсякденній діяльності, стати частиною їхнього способу життя.

Під час конференції тривали цікаві дискусії. Начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Заслужений працівник освіти України Бобровник Сергій Ілліч поділився власним досвідом від занять спортом.

 

Начальник навчально-спортивного відділу КМВ Комітету ФВС МОН України В’яла Оксана Миколаївна відзначила важливість фізичної культури в усіх сферах діяльності людини.

Конкурсне журі одностайним рішенням надало високу оцінку виступам студентів – усі доповідачі отримали дипломи активного учасника наукового форуму.

 

Тримаймо освітній фронт разом!

11.11.2024