КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ

Здобувачі вищої освіти кафедри мистецтва та дизайну костюма факультету дизайну КНУТД взяли участь в академічній міжнародній онлайн-мобільності за програмою “Collaborative Online International Learning/ Спільне навчання в режимі онлайн” “FASHION FOR A GOOD LIFE”, яка тривала з 08 вересня по 13 листопада 2024 року.

У програмі академічної мобільності брали участь 162 студенти із закладів вищої освіти світу, зокрема: Університету Короля Абул Азіза, Саудівська Аравія, King AbdulAziz University, Jeddah, Saudi Arabia; Техаського Державного Університету, (США), Texas State University, United States; Університету Грінсборо в Північній Кароліні (США), University of North Carolina Greensboro, United States та Київського національного університету технологій та дизайну, Київ, Україна. Від факультету дизайну КНУТД участь в академічній мобільності взяли 22 здобувачі вищої освіти бакалаврського і магістерського рівнів освітньої програми «Дизайн одягу». 8 листопада 2024 року відбувся підсумковий онлайн-семінар за результатами виконання цього проєкту.

Програма академічної онлайн-мобільності COIL “Fashion for a good life” передбачала спільне обговорення та створення проєкту за темою сталої моди та відповідального споживання. Учасників міжнародного проєкту було об’єднано у 17 інтернаціональних команд, куди входили представники різних університетів. З гордістю зазначаємо, що студенти КНУТД Євгенія Царій, Андріана Гах, Владислав Лук’янець, Олександра Хованова, Орина Ігіна були обрані лідерами в своїх командах.

До викладання модулів проєкту COIL були залучені науково-педагогічні працівники з університетів-партнерів: доктор Коcетт М. Джойнер Мартінес, доцент Техаського державного університету, доктор Тріш Кемерлі, викладач Університету Північної Кароліни в Грінсборо, доктор Олена Карпова, заслужений професор Путмана та Хейса в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо, доктор Відждан Тауфік, доцент і завідувач кафедри моди та текстилю в Університеті короля Абдула Азіза, а також Ірина Давиденко, доцент кафедри  мистецтва та дизайну костюма, Калина Пашкевич, декан факультету дизайну та Марина Яценко, доцент кафедри мистецтва та дизайну костюма КНУТД. На щотижневих зустрічах викладачів-інструкторів проєкту COIL обговорювали питання міжкультурної комунікації, інтеграційної стратегії та міждисциплінарних курсів, завдання етапів виконання проєкту, виконання завдань студентами.

Над виконанням навчальних завдань інтернаціональні команди працювали онлайн у режимі реального часу та «асинхронно» через різницю в часових поясах. Одним із головних інструментів проєкту COIL була онлайн-технологія Padlet, у який здобувачі освіти отримували інформацію, публікували проміжні та завершальні результати роботи.

Завдяки ефективній та злагодженій співпраці студенти різних культур отримали досвід міжнародної командної роботи під керівництвом інструкторів. Результатом такої взаємодії стали фінальні проєкти команд.

  

  

Студенти, які успішно пройшли навчання за програмою COIL “Fashion for a good life”, отримали сертифікати та перезарахування отриманих програмних результатів навчання з навчальних дисциплін відповідно до договору про участь у програмі міжнародної академічної мобільності.

Сподіваємось, що наступний проєкт “Collaborative Online International Learning” (COIL) буде сприяти глобальній взаємодії через кордони, об’єднуючи віртуально студентів і викладачів різних культур для обговорення, навчання та творчості.

Щиро дякуємо колегам із США та Саудівської Аравії, особливо доктору  Коcетт М. Джойнер Мартінес за організацію проєкту та його успішну реалізацію! 

03.12.2024