27 листопада 2024 року на кафедрі професійної освіти в сфері технологій та дизайну відбулося засідання Екзаменаційної комісії (ЕК) із захисту кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».
Атестація випускників проводилася у формі публічного захисту кваліфікаційних робіт (проєктів). Екзаменаційна комісія працювала у такому складі: голова ЕК – Катерина Воробей, заступник директора з методичної роботи Київського професійного коледжу мистецтва та технологій сервісу, члени ЕК – Марія Білянська, д. пед. н., завідувачка кафедри ПОСТД, Оксана Водзінська, к. т. н., доцент кафедри технології моди, Тетяна Струмінська, к. т. н., завідувачка кафедри моди та стилю, Римма Кириченко, к. психол. н., доцент кафедри ПОСТД. У засіданні екзаменаційної комісії взяла участь Наталія Остапенко, декан факультету мистецтв і моди, д. т. н..
Представлені до захисту кваліфікаційні роботи (проєкти) спрямовані на розв’язання завдань дослідницького та інноваційного характеру, проблем професійної освіти. Зокрема, Юлія Остапчук розглядала проблему педагогічних умов формування комунікативної компетентності учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти; Валерія Фаріна досліджувала адаптації майбутнього викладача до педагогічної діяльності в закладі професійної (професійно-технічної) освіти; Надія Шатун вивчала професійно-практичну підготовку кравців з проєктуванням жіночої сукні-сарафана з оздобленням старовинними українськими візерунками; Надія Глотова – професійно-теоретичну підготовку з проєктуванням жакета жіночого в умовах масового виробництва. Також Юлія Кленова досліджувала професійно-практичну підготовку закрійників з проєктування жіночого одягу з використанням корсетів; Дарія Коваль – формування професійного іміджу майбутнього викладача закладу професійної (професійно-технічної) освіти, Анастасія Агафонова – екологічні компетентності майбутніх кравців під час професійно-практичної підготовки; Ірина Кисорець – неперервність освіти з дизайну і технологій текстильної галузі.
У процесі навчання на освітньо-професійній програмі магістри оволоділи професійними компетентностями у професійній освіті та індустрії моди, сформували здатності розв’язувати складні завдання та здійснювати інновації у професійній діяльності за спеціалізацією 015.36 «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)».
Усі представлені кваліфікаційні роботи змістовні та цікаві.
Вітаємо наших магістрантів із успішним захистом! Бажаємо успіхів та жити і працювати у мирній і незалежній Україні!
16.12.2024