КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ МОДИ ТА СТИЛЮ

26, 28 листопада та 03 грудня 2024 року на кафедрі моди та стилю відбулися засідання екзаменаційних комісій із захисту кваліфікаційних робіт (проєктів) здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості» освітньо-професійної програми «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості».

Також 4 грудня 2024 року пройшло засідання екзаменаційної комісії освітньо-професійної програми «Конструювання та технології швейних виробів».

Під час захисту здобувачі гідно представили результати своїх досліджень, з використанням інноваційних підходів до розв’язання актуальних проблем швейної галузі, зокрема впровадження сучасних комп’ютерних технологій, питання забезпечення якості продукції на всіх етапах виробництва тощо.

Роботу екзаменаційних комісій обох освітньо-професійної програм з публічного захисту кваліфікаційних робіт та проєктів очолила Людмила Іванова, директор ТОВ «ДАНА-МОДА», член Освітнього інвестиційно-технологічного кластера легкої промисловості у місті Києві, лауреат Національної премії України ім. Бориса Патона, давній друг та партнер КНУТД.

До складу екзаменаційної комісії ОПП «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості» увійшли Марина Колосніченко, д. т. н., професор; Тетяна Струмінська, завідувачка кафедри моди та стилю, к. т. н., Алла Рубанка, к. т. н., доцент кафедри моди та стилю (гарант освітньої програми). На прилюдному захисті також були присутні Наталія Остапенко, декан факультету мистецтв і моди, д. т. н., професор; Тетяна Луцкер,  к. т. н., доцент кафедри та доктори філософії, ст. викладачі кафедри Лілія Навольська й Тетяна Ременєва.

 

 

Здобувачі освіти представили кваліфікаційні роботи на актуальні теми, щодо удосконалення проєктування одягу для військовослужбовців, зокрема й для жінок. Студенти представили розроблені авторські колекції в сучасному українському стилі, оздоблених вишивкою різного виду та з використанням різноманітних матеріалів; результати творчих інспірацій утілених у яскравих та самобутніх образах; цікаві та оригінальні рішення костюмів-трансформерів; сучасні образи з використанням світловідбиваючих матеріалів для покращення безпеки споживача в темний час доби тощо.

 

  

До складу екзаменаційної комісії освітньо-професійної програми «Конструювання та технології швейних виробів»  увійшли Людмила Зубкова, професор кафедри моди та стилю, доценти – Арсеній Арабулі та Лариса Білоцька, та секретар ЕК Світлана Лозовенко.  

 

Кваліфікаційні проєкти та роботи було присвячено проєктуванню систем моделей жіночої білизни та технологічного процесу їх виготовлення; створенню чоловічого та жіночого одягу військового  призначення з адаптаційними властивостями для використання у різних умовах бойового середовища; удосконаленню технологічного процесу виготовлення обшивки салонів спортивних моделей автомобілів в умовах виробництва ТОВ «Бадер Україна»; удосконаленню технологічних процесів виготовлення швейних виробів різного асортименту та призначення. Здобувачі освіти проявили креативність у розробці своїх творчих колекцій, які поєднали в собі  естетику, функціональність та інноваційність.

 

 

 

Здобувачі вищої освіти, незважаючи на складні умови воєнного  стану, під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри моди та стилю, виконали кваліфікаційні роботи та проєкти на високому рівні. Вони вирізнялися актуальністю тем, обґрунтованістю та креативністю рішень, інноваційністю авторських розробок, а також практичним спрямуванням, що викликало схвальні відгуки, жваву дискусію та цікаві запитання голови та членів екзаменаційних комісій. На них доповідачі давали аргументовані та змістовні відповіді, чим укотре продемонстрували високий рівень професійної підготовки.

Пишаємося випускниками кафедри моди та стилю! Вітаємо з захистом кваліфікаційних проєктів та робіт, бажаємо подальших успіхів

у всіх починаннях та професійного розвитку!

10.01.2025