В 2024-2025 навчальному році триває реалізація міжінституційної угоди про співробітництво в рамках проєкту «Erasmus+» KА1 на навчальну мобільність здобувачів вищої освіти (2023-1-HR01-KA171-HED-000132207) між Київським національним університетом технологій та дизайну та Університетом прикладних наук «Лавослава Ружичка» (VEVU) у м. Вуковар (Республіка Хорватія).
За результатами внутрішнього та зовнішнього відбору здобувачі вищої освіти факультету управління та бізнес-дизайну (спеціальність 073 Менеджмент, освітня програма Менеджмент) Софія Косян та Єлизавета Каліберда з 28 лютого 2025 року до 28 червня 2025 року проходять навчання на базі партнерського уніерситету.
Згідно з договором на навчання для здобувачів КНУТД передбачено вивчення низки освітніх компонентів, орієнтованих на розвиток професійних компетентностей у сфері бізнесу та управління. До них належать, зокрема: Business English (Ділова англійська мова), Communication with the Market (Комунікації з ринком), Marketing in Commerce (Маркетинг у комерції), Project Management (Управління проєктами), Sales Business (Бізнес у сфері продажів).
Наші здобувачі отримали надзвичайно теплий прийом у стінах Університету VEVU. Ректор VEVU, проф. Зейко Сударіка, особисто привітав студенток, засвідчивши свою повагу. Проректор з міжнародних зв’язків, проф. Саня Гонгета, надала всебічну підтримку щодо організації перебування здобувачів, а директор ERASMUS-офісу VEVU, Кароліна Новіц, забезпечила ефективну координацію та інформаційний супровід.
На фото здобувачі з України та Грузії, Ректор VEVU Зейко Сударіка, Проректор з міжнародних зв’язків VEVU Саня Гонгета, директор ERASMUS-офісу VEVU Кароліна Новіц
Участь здобувачів вищої освіти факультету управління та бізнес-дизайну у програмах міжнародної академічної мобільності розглядається як стратегічний пріоритет освітньої діяльності та невід'ємний компонент інтернаціоналізації Київського національного університету технологій та дизайну. Цей процес є не лише індикатором відповідності КНУТД сучасним тенденціям розвитку глобального освітнього простору, але й ключовим механізмом підвищення якості підготовки фахівців, що відповідають вимогам міжнародного ринку праці.
Бажаємо здобувачам плідної навчальної та наукової діяльності в рамках програми міжнародної академічної мобільності, вагомих академічних досягнень, вдосконалення професійних та мовних компетентностей. Нехай цей досвід стане каталізатором формування нових дружніх зв'язків та яскравих вражень!
14.03.2025