21 березня 2025 року в UNIT City відбулася Друга міжнародна науково-практична конференція «Labor Market Balance». Організатором виступив Київський інститут бізнесу та технологій.
Конференція об’єднала унікальну спільноту науковців, представників влади, бізнесу та громадського сектору, щоб глибше осмислити ключові виклики та можливостей відновлення людського капіталу та гендерного балансу українського ринку праці, особливо в контексті повернення жінок.
Київський національний університет технологій та дизайну на конференції було представлено директоркою науково-дослідного інституту економіки КНУТД Вікторією МАРГАСОВОЮ, та директоркою центру праці та кар’єри КНУТД Наталією ФАСТОВЕЦЬ.
Цьогорічна конференція стала продовженням дискусії, започаткованої торік на основі дослідження нобелівської лауреатки Клаудії Голдін, і засвідчила: Україна — не лише учасник, а й трендмейкер глобальних трансформацій.
У фокусі обговорення були такі питання: відновлення ринку праці після війни, роль жінок у процесах відновлення України; правові, психологічні й фінансові аспекти повернення українців в Україну; виклики диджиталізованого ринку праці.
Серед спікерів конференції - експерти з Мінцифри, НАН України, КМДА, SENSEбанку, Crow Mikhailenko, ЮК SOLIDUM, а також знані вчені та лідери освітніх ініціатив.
Київський національний університет технологій та дизайну щиро дякує організаторам Другої міжнародної науково-практичної конференції «Labor Market Balance», партнерам і всім спікерам за глибоку професійну дискусію, практичні кейси та за те, що ця конференція стала не лише простором для обміну думками, а справжнім інструментом формування майбутнього українського ринку праці.
Особлива подяка за змістовну дискусію та актуальні аналітичні акценти: Олені ЯКОВЛЕВІЙ, Марині РЯБОКІНЬ, Вероніці ХУДОЛЕЙ, Сергію ЗАХАРІНУ.
Такі ініціативи є важливим кроком до розв’язання складних викликів, пов’язаних із трансформацією ринку праці, зокрема у воєнний та повоєнний періоди. КНУТД активно долучається до фахових подій національного й міжнародного рівня, впроваджуючи напрацювання у розвиток освітніх програм, наукових досліджень та системне формування ефективних траєкторій працевлаштування здобувачів освіти.
27.03.2025