КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

КРУГЛИЙ СТІЛ «РОЛЬ ГРОШЕЙ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА СТАБІЛЬНОСТІ» ПРИУРОЧЕНИЙ ВСЕСВІТНЬОМУ ТИЖНЮ ГРОШЕЙ В УКРАЇНІ

З 17 по 30 березня 2025 року Україна разом з усім світом відзначає Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей), який є щорічною міжнародною освітньою кампанією, присвяченою розвитку фінансової свідомості молоді, формуванню необхідних для прийняття зважених фінансових рішень знань та умінь. І, вже за традицією, другий рік поспіль кафедра фінансів та бізнес-консалтингу факультету управління та бізнес-дизайну долучається до просвітницьких заходів щодо фінансової обізнаності молоді.

25 березня 2025 року в залі пам’яті М. Вороніна відбулося засідання Круглого столу на тему «Роль грошей у забезпеченні економічного зростання та стабільності», приуроченого Всесвітньому тижню грошей в Україні.

Круглий стіл розпочався з привітання декана факультету управління та бізнес-дизайну Мар’яни Шкоди, д.е.н., професора.

В обговоренні дискусійних питань взяла участь стейкхолдер кафедри фінансів та бізнес-консалтингу, керуюча відділенням банку №24 ПУМБ (м. Київ) Катерина Могила, яка розповіла здобувачам освіти про значення грошей для розвитку економіки та ознайомила з основами функціонування банківської системи України.

З доповіддю на тему «Порівняння функціональних особливостей систем інтернет-банкінгу в найбільших банках України», яка викликала жваве обговорення серед запрошених гостей, виступив Владислав Апацький, аспірант кафедри фінансів та бізнес-консалтингу.

 В рамках Круглого столу було проведено конкурс на кращу доповідь. Результати своїх досліджень презентували студенти: Валерія Старікова (гр. БФ-1-24), Олександр Дрога і Анатолій Євчик (гр. БМН-1-24),  Любов Кунєва (гр. мгКМ-1-24), Дарина Сльозкіна  (гр. МгІПСП-24),  Андрій Зайцев (гр. БФ-1-21),  Таміла Лапшина і Дарина Хвойницька (гр. мгКМ-1-24), Владислав Андрусишин (гр. МгІПСП-24), Ковтун Ірина (гр. БМР-1-24).

 

 

 

 

За результатами конкурсу було проведено голосування серед здобувачів освіти  і визначено кращі доповіді.

Переможцями стали:

І місце Валерія Старікова (гр. БФ-1-24) з доповіддю на тему «Цифрова валюта у світі та Е-гривня в Україні»

ІІ місце – Дарина Сльозкіна (гр. МгІПСП-24) з доповіддю на тему «Виклики цифрової економіки та перспективи грошової системи»

ІІІ місце – Олександр Дрога, Анатолій Євчик (гр. БМН-1-24) з доповіддю на тему «Вплив ставлення до грошей на економічну поведінку молоді»;

IV місце (заохочувальне) Любов Кунєва  (гр. мгКМ-1-24) з доповіддю на тему «Вплив швидкості грошового обігу на економічне зростання».

 

 

Підсумки за результатами Круглого столу на тему «Роль грошей у забезпеченні економічного зростання та стабільності» підвела завідувачка кафедри фінансів та бізнес-консалтингу Ірина Тарасенко, д.е.н., професор.

Цінні подарунки переможцям і заохочувальні призи іншим учасникам вручили  декан факультету управління та бізнес-дизайну Мар’яна Шкода, д.е.н., професор та  завідувачка кафедри фінансів та бізнес-консалтингу Ірина Тарасенко, д.е.н., професор.

 

 

До організації заходів в межах Global Money Week долучилися: декан факультету управління та бізнес-дизайну Мар’яна Шкода, д.е.н., професор,  завідувачка кафедри ФБК Ірина Тарасенко, д.е.н., професор, а також: Андрій Золковер, д.е.н., професор, Олена Вартанова, д.е.н., професор,  Юлія Русіна к.е.н., доцент, Дмитро Коваленко, к.е.н., доцент, Ольга Батрак, к.е.н., доцент, Микола Матюха, к.е.н., доцент, Ірина Гончаренко, к.е.н., доцент,  ст. лаборант кафедри ФБК  Рибчинська С.В.

Дякуємо учасникам заходів Global Money Week-2025 в КНУТД і запрошуємо через рік до нових обговорень сучасних трендів у світі грошей, цікавих та плідних зустрічей!

27.03.2025