КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ВІДВІДУВАННЯ ТОВ «ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ» СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ І МОДИ

З нагоди 30-річного ювілею щиросердно вітаємо стейкхолдера та партнера Університету, торгово-виробничу групу компаній «Текстиль-Контакт».

ТОВ «ТК-Домашній Текстиль» групи компаній «Текстиль-Контакт» попри воєнний стан, постійні обстріли, економічні виклики та інші труднощі один з найбільших виробників домашнього текстилю в Україні залишається незламним, професійним і здатним адаптуватися до змін, щодня продовжує працювати та розвиватися, впроваджувати інноваційне обладнання та створювати нові робочі місця, навчатися та вдосконалювати виробничий процес.

Підприємство динамічно розвивається в різних напрямах, активно бере участь в міжнародних тендерах благодійних міжнародних та українських організацій, рухається до нових вершин та нових угод з партнерами з усіх куточків світу. «… Дуже непросто зараз знаходити кошти, сили та людей, щоб робити такі інвестиційні проєкти. Але це не тільки розширює спроможність та можливості нашого підприємства, а й підтримує життєздатність української економіки…», – наголосив керуючий партнер «ТК-Домашній Текстиль» Володимир Марценюк у одному з інтерв’ю.

27 березня 2025 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості», «Конструювання та технології швейних виробів», «Індустрія моди» за спеціальністю G15 «Технології легкої промисловості», відвідали ТОВ «ТК-Домашній Текстиль», стейкхолдера та партнера КНУТД. Поїздку ініційовано керівництвом факультету мистецтв і моди університету для студентів другого, третього курсів кафедр моди та стилю, технології моди. До здобувачів освіти долучилися Наталія Остапенко, декан факультету мистецтв і моди; Тетяна Струмінська, завідувач кафедри моди та стилю, Тетяна Дзикович, доцент кафедри технології моди.

 

Гостинно зустріла відвідувачів та провела підприємством Наталія Амінова, начальник відділу кадрів, надзвичайно цікаво розповіла про потужності та особливості роботи, асортимент продукції, показала матеріали для виготовлення виробів. Відвідування підприємства дало можливість студентам ближче ознайомитися з організацією роботи виробництва, етапами виготовлення домашнього текстилю та одягу, обладнанням та інструментами.    

 

Присутні зосереджено спостерігали за роботою нової сучасної лінії ультразвукової пайки та різки тканин, яка вистьобує до 2000 м тканини на день, понад 500 візерунків ультразвукової пайки, з’єднує до трьох шарів.

Пізнавально було побувати і в трикотажному цеху після переїзду в нове приміщення. Здобувачі вищої освіти зацікавлено спостерігали за роботою промислових в’язальних, мотальних та кетельних машин, прасувальних столів для відпарювання в’язаних виробів – все обладнання від провідних виробників Японії, Італії та Туреччини. Залюбки студенти роздивлялися м’які, еластичні, приємні до тіла, в’язані светри, шапки, шарфи та пледи в трендових кольорах.

 

Здобувачі освіти також відвідали розкрійний цех, ознайомилися з етапами його роботи, побачили різні типи столів для настилання, пересувні дискові машини та з прямими ножами для розсікання настилу, розкрійні стрічкові для виконання точного крою. А також дізналися про принципи роботи розкрійного цеху, спостерігали за роботою настильників, розкрійників.

 

Студентів вразили масштаби діяльності підприємства, організація виробничого процесу, різноманіття інноваційного обладнання та устаткування. зацікавив асортимент виробів, а також ставлення самих працівників до своєї праці, до продукту, який вони виготовляють, а також тепле ставлення керівництва до працівників.

 

 

Здобувачів вищої освіти зацікавились діяльністю підприємства, особливостями функціонування та пропозиціями працевлаштування. Вони отримали багато змістовної фахової інформації, безцінний досвід, потужну мотивацію до вдосконалення професійних навичок у текстильній галузі та надихнулися створенням креативних виробів.

Двері підприємства завжди відчинені для талановитої молоді університету. Керівництво компанії охоче залучає до виробничого процесу студентів Київського національного університету технологій та дизайну, навчає їх та дає можливість стати частиною дружньої та професійної команди.

Висловлюємо щиру подяку керівництву та колективу підприємства за гостинність, надану можливість ознайомитись із потужним виробництвом, комунікацію з досвідченими фахівцями на різних етапах виготовлення виробів.

Дякуємо нашим стейкхолдерам за надійне партнерство, наполегливу працю, професійний підхід та відданість своїй справі. Ваша не легка праця заслуговує на найвищу пошану! Бажаємо вам незламного духу, творчих здобутків та нових звершень!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та розвиватись!

09.04.2025