ІРИНИ МІГУС, доктора економічних наук, директора Наукового центру інноваційних досліджень (Естонія), запрошенего професора Pontifical Catholic University of Parana (Curitiba, Brazil), на тему «Інструменти штучного інтелекту для написання наукових і проектних концепцій» / "Artificial Intelligence Tools for Scientific and Project Concept Writing"
11 квітня 2025 року кафедра смарт-економіки Навчально-наукового інститут права та сучасних технологій Київського національного університету технологій та дизайну в колаборації із своїм партнером Науковим центром інноваційних досліджень (Естонія) організувала лекцію-вебінар іноземного лектора Ірини МІГУС.
Дана лекція-вебінар була проведена в рамках поширення результатів фундаментального дослідження «Формування інтеграційної концепції державного управління інтелектуальним капіталом ЗВО в умовах воєнних міграційних процесів в Україні» (16.02.50 ДБ) серед науковців та аспірантів КНУТД та інших закладів вищої освіти України.
Захід мав на меті показати можливості використання передових інструментів ШІ у формуванні складних наукових ідей, полегшенні створення переконливих, точних та інноваційних концепцій в наукових та прикладних проектах та статтях.
Лекторка зробила огляд поточних технологій AI Writing, включаючи програмне забезпечення для аналізу даних та інструменти управління проектами, призначені для підтримки наукових досліджень.
Лекцію прослухали понад 50 здобувачів третього рівня вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедри смарт-економіки, кафедри біотехнології, шкіри та хутра, кафедри інформаційних та комп’ютерних технологій КНУТД, кафедри менеджменту та підприємництва Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира Винниченка (м. Кропивницький), кафедри менеджменту та маркетингу й кафедри економіки, обліку та аудиту Європейського університету (м. Київ).
За результами проходження курсу "AI tools in scientific and project concepts writing" на базі Наукового центру інноваційних досліджень (Естонія) виконавці фундаментальної теми «Формування інтеграційної концепції державного управління інтелектуальним капіталом ЗВО в умовах воєнних міграційних процесів в Україні», а також НПП та аспіранти кафедри смарт-економіки та кафедри інформаційних та комп’ютерних технологій КНУТД отримали сертифікати. Вони поділилися своїм досвідом та надихнули учасників лекції-вебінару на подальше розширення своїх цифрових навичок в професійній сфері.
Широ вдячні нашому естонському партнеру та його директорці пані Ірині Мігус за цікаво проведену лекцію-вебінар.
Чекаємо на нові зустрічі та сподіваємось на подальшу співпрацю в напрямі спільних публікацій наукових статей та монографій.
15.04.2025