З 14 по 19 квітня 2025 року команда університету у складі проректора з наукової та міжнародної діяльності Людмили Ганущак-Єфіменко, керівника міжнародного інституту аспірантури і докторантури Світлани Арабулі, начальника науково-дослідної частини Людмили Галавської та директора центру праці та кар’єри Наталії Фастовець приймали участь у Staff Week 2025, організованому в Університеті Самсун Ондокуз Маїс (OMU) – це партнерський університет, який є найбільшим дослідницьким регіональним університетом на узбережжі Чорного моря, з потужною політикою розвитку інтернаціоналізації.
В університеті навчається 49500 студентів денної та 2300 заочної і дистанційної форм здобуття освіти, працює 4293 науково-педагогічних та адміністративних працівників.
Цей захід об’єднав близько 20 представників університетів з 6 країн світу, включаючи Францію, Швейцарію, Норвегію, Угорщину, Чехію та Україну.
Команда представила Київський національний університет технологій та дизайну як один з унікальних технологічно-мистецьких університетів України та кращого за рейтингами університету, з реалізації політики та принципів сталого розвитку.
Презентували наукову діяльність факультетів та інститутів університету, адже, університет має багаторічний досвід реалізації високотехнологічних, мистецьких, дизайнерських, еколого-економічних проєктів у співпраці з бізнесом та владою для досягнення сталого майбутнього.
Окрім командної роботи, згідно програми, працювали в групах за розподілом організаторів з International Office.
Зокрема прийняли участь у розробці – Sustainability research and education з колегами з Університету прикладних досліджень (Швейцарія). Обговорювали, як інтегрувати сталість у наукові проєкти, освітні програми, дослідження студентів та сформувати модель екосистеми сталого розвитку.
Основними проєктними векторами були:
- Дотримання принципів сталого розвитку в наукових дослідженнях;
- Використання теорії донат-економіки та програмадських ініціатив, формування «зеленого університету».
- Формування навичок управління екологічними науковими проєктами для здобувачів усіх спеціальностей.
- Інтеграція сталого розвитку у студентське життя.
На завершення програми всі учасники отримали нові знання, збагатилися досвідом та сформували напрями спільних досліджень для подальшої реалізації міжнародної діяльності!
13.05.2025