КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ ERASMUS+ INNOVATEX ЗА УЧАСТІ НАУКОВЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ КНУТД

15 липня 2025 року відбулась чергова організаційна зустріч учасників проєкту ERASMUS+ INNOVATEX «Інновації у сфері smart- та цифрових навичок в професійній освіті для сучасної текстильної індустрії». В зустрічі взяли участь науковці з Національного науково-дослідного інституту текстилю і шкіри (Румунія), Київського національного університету технологій та дизайну, Херсонського національного технічного університету (Україна), Технічного університету Молдови, Державної установи «Центр передового досвіду в легкій промисловості» (Молдова), Університету Західної Аттики, Організації «Розвиток креативного мислення» (Греція), Італійського центру безперервного навчання (Італія).

 

Модератором зустрічі виступила координатор проєкту Марія Ралука Айлені, спіробітниця Національного науково-дослідного інституту текстилю і шкіри (Румунія).

Учасники проєкту підбили підсумки виконання першого етапу роботи, а саме діяльність щодо створення смарт-лабораторій на базі закладів КНУТД, ХНТУ, ТУМ, ДУ «ЦПДвЛП» та опитування стейкхолдерів з підприємств текстильної і швейної промисловості України та Молдови щодо визначення потреб зацікавлених сторін в підготовці кваліфікованих кадрів.


Олена Герасименко, доцент кафедри мистецтва та дизайну костюма КНУТД, Лариса Пономаренко, в. о. начальника відділу навчально-наукової роботи та міжнародної діяльності ХНТУ (Україна), Марчела Ірован, декан факультету дизайну Технічного університету Молдови (Молдова) представили звіти щодо першого етапу виконання проєкту для обговорення.

Координатор Марія Ралука Айлені намітила наступні кроки реалізації проєкту, Іоанніс Чроніс, представник Університету Західної Аттики (Греція) визначив завдання науковців з Греції описати методологію наукових досліджень для реалізації навчального комплексу, який планується розробити в межах проєкту ERASMUS+ INNOVATEX.

Зустріч відбулась в доброзичливій дружній атмосфері, учасники проєкту звітували про виконані етапи та обговорили стратегічні напрями подальших дій.

 

17.07.2025