Щороку, традиційно, Факультет мистецтв і моди відкриває студентам першого курсу двері у світ науки, професійного зростання і творчості. У 2025/2026 навчальному році ця подорож розпочалася зі знайомства першокурсників ФММ з Науково-технічною бібліотекою КНУТД та Центром праці та кар’єри КНУТД.
У період із 04.09.2025 по 16.09.2025 колектив кураторів у складі Тетяни Дзикович, Інни Косяк, Яни Мамченко та Альони Тихомирової, зі своїми академічними групами першого (бакалаврського) рівня освіти, які навчаються за спеціальностями A5 «Професійна освіта» (Технологія виробів легкої промисловості), С4 «Психологія» та G15 «Технології легкої промисловості», разом із деканом факультету Наталією Остапенко та заступником декана Аллою Колодяжною провели низку зустрічей, спрямованих на ознайомлення студентів із можливостями, які створюють для них факультет та університет.
Першокурсники дізналися про ресурси, доступ до яких відкривають Науково-технічна бібліотека КНУТД та Центр праці та кар’єри КНУТД.
НТБ КНУТД представили її директор, кандидат політологічних наук, доцент Тетяна Букорос, завідувач відділу зберігання фондів Людмила Крехова та завідувач відділу інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення Олена Котвицька. Студенти ознайомилися з електронними каталогами, сучасними інформаційними сервісами, періодичними виданнями, міжнародними базами даних Web of Science та Scopus, а також із можливостями сайту НТБ КНУТД. Першокурсники зареєструвалися як користувачі, ознайомилися з фондами бібліотеки та отримали перші практичні навички роботи з науковою літературою.
Можливості ЦПтК КНУТД розкрила його директор кандидат наук з державного управління, доцент Наталія Фастовець, яка розповіла про напрями діяльності, кар’єрні тренінги і консультації, співпрацю з роботодавцями, а також про перспективи участі студентів у профорієнтаційних заходах. Акцент було зроблено на кроках, які першокурсники можуть здійснити вже сьогодні для створення власного професійного іміджу, а саме: опановувати сучасні практики самопрезентації, працювати над портфоліо та розвивати компетентності, що допоможуть у побудові кар’єри.
Колектив Київського національного університету технологій та дизайну під керівництвом адміністрації створює широкі можливості, які допомагають студентській молоді в реалізації професійного потенціалу.
Дякуємо за організацію заходу, ефективну комунікацію та надання актуальної і корисної інформації !
17.09.2025