Дворазова призерка Олімпіади - 2012 у Лондоні Олена Костевич приймає поздоровлення керівництва університету

Олімпійська чемпіонка, дворазова бронзова призерка Олімпіади – 2102 у Лондоні, заслужений майстер спорту України, аспірантка Київського національного університету технологій та дизайну Олена Костевич 21 вересня 2012 року приймала привітання від ректора університету Івана Михайловича Грищенка у зв’язку з видатними спортивними досягненнями.

У свою чергу, видатна спортсменка подарувала колекцію пам’ятних знаків – символів літніх видів спорту, представлених на Лондонській Олімпіаді.

Під час спілкування з керівництвом університету Олена Костевич  поділилась враженнями від участі у найбільших і найпрестижніших в світі змагань.

У невимушеній бесіді обговорювали найближчі плани Олени щодо закінчення роботи над кандидатською дисертацією. На закінчення Іван Михайлович Грищенко побажав аспірантці успіхів у науці і особистому житті і запропонував сфотографуватися на пам'ять.

24.09.2012