30 жовтня 2025 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося урочисте відзначення 95-річчя з дня заснування — подія, що об’єднала студентів, викладачів, випускників та друзів університету.
Університет було створено 1 жовтня 1930 року рішенням Вищої ради народного господарства на базі кількох провідних навчальних закладів країни. Від перших факультетів і 485 студентів Київський технологічний інститут шкіряної промисловості пройшов довгий шлях становлення — від інституту до потужного національного університету, який сьогодні є лідером у сфері технологій, дизайну, культури та креативних індустрій.
Відзачення розпочалося з вітального слова в.о. ректора Олександри Ольшанської, яка подякувала викладачам, співробітникам, студентам та випускникам за відданість університету і наголосила, що КНУТД — це велика родина, яка формує майбутнє України.

Далі був яскравий хореографічний перформенс, що символічно відобразив розмаїття факультетів і спеціальностей університету. Під звуки авторської «Пісні про КНУТД» на сцені відбувся показ колекцій костюмів, а на екрані — фільм про історію та досягнення університету.

Почесні гості висловили щирі слова привітань, побажань розвитку та процвітання університету. Серед них:












Святкову атмосферу підтримали виступи талановитих виконавців, студентів і випускників університету, зокрема звучали пісні Володимира Івасюка, авторські композиції сучасних українських митців та Гімн КНУТД у виконанні вокального ансамблю університету. Особливо зворушливим моментом відзначення став виступ фіналістів національного відбору Дитячого Євробачення – гурту VOICE BAND, присвячений вшануванню захисників України, завдяки яким університетська спільнота має можливість навчати, творити й святкувати.

Під кінець урочистостей студенти всіх факультетів привітали університет із 95-річчям, а вся зала разом виконала гімн КНУТД. Відзначення завершилася спільним фото — символом єдності університетської родини, яка вже майже століття формує культурну, наукову й творчу еліту України.


Слава університету! Слава Україні! Героям Слава!
07.11.2025