Всеукраїнська конференція представників наукових об’єднань студентів, аспірантів та молодих вчених

27-28 вересня 2012 року в Київському національному університеті технологій та дизайну  вдруге відбулася всеукраїнська наукова конференція «Проблеми науково-дослідної роботи студентів».

Організатором конференції виступило Наукове товариство студентів та аспірантів Київського національного університету технологій та дизайну (НТСА КНУТД) за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та  у співпраці з та Українською асоціацією студентського самоврядування (УАСС).
        В роботі конференції, метою якої є підвищення наукової активності студентів, взаємозбагачення наукового досвіду та розвитку творчих контактів, необхідних для формування майбутніх фахівців та науковців, взяли участь представники наукових об’єднань студентів, аспірантів та молодих учених з  9 ВНЗ  усіх регіонів України.

Відкрив конференцію проректор з наукової та інноваційної  роботи КНУТД, професор Каплун В.В.

Учасників конференції привітали запрошені гості: методист вищої категорії Інституту інноваційний технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Дорошенко Тетяна Миколаївна; Президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська асоціація студентського самоврядування» Щепетильникова Єлизавета Євгеніївна; Член правління Всеукраїнської громадської організації «Street Workout Україна» Томас Ратибор Віталійович.

Голова Міжнародної громадської організації «Молодіжний бізнес формат» та автор бізнес-гри  Логвиненко Володимир Анатолійович провів у рамках конференції для учасників тренінг та гру “WECANOMY”.

Учасники конференції виступили з доповідями та презентаціями з основних тем обговорення, а саме:

• комерціалізація знань і механізми її впровадження в систему освіти України;
  • формування та структура наукових об’єднань;
  • тенденції у навчальній та науковій діяльності студентів та вплив на них наукових
  • об’єднань;
  • мотивація молодих науковців та роль у ній наукових об’єднань;
  • джерела фінансування проектної діяльності наукових об’єднань;
  • співпраця наукових об’єднань та громадських організацій;
  • активізація науково-дослідної роботи студентів.

реєстрація учасників конференції

відкриття конференції – виступ проректора з наукової та інноваційної роботи КНУТД, професора Каплуна В.В.

президія конференції (Щепетильникова Є.Є., Дорошенко Т.М., Каплун В.В., Кожушко Р.Ю., Годік В.О.)

привітання від МОНМС України – Дорошенко Т.М. ( методист вищої категорії Інституту інноваційний технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України).

виступ Щепетильникової Єлизавети Євгеніївни (Президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська асоціація студентського самоврядування»)

виступ Логвиненко В.А. (Голова Міжнародної громадської організації «Молодіжний бізнес формат» та автор бізнес-гри  “WECANOMY”)

виступ  Томаса Р.В. (Член правління Всеукраїнської громадської організації «Street Workout Україна»)

учасники конференції